Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie

WYJAZD INTEGRACYJNO-EDUKACYJNY W GÓRY

Utworzono dnia 03.10.2018

W ramach realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie projektu „Mądry start - Dobre działania - Lepsze pokolenie” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VIII - Integracja społeczna, Działanie 8.1 Dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych (więcej o projekcie), w dniach 20-29 sierpnia 2018 roku, grupa 10 uczestników projektu w wieku 15-18 lat, uczestniczyła w wyjeździe integracyjno-edukacyjnym do Korbielowa.

Korbielów to kameralna miejscowość położona na krańcu południa Polski, na zboczach masywu góry Pilsko w Beskidzie Wysokim (Żywieckim). Otaczające Korbielów góry są najwyższe, a jak wielu uważa najpiękniejsze, w całych Beskidach. Nie sposób się tu nudzić z uwagi na różnorodność szlaków górskich oraz szeroką ofertę sportowo-rekreacyjną zarówno w sezonie zimowym jak i letnim.

Uczestnicy wyjazdu wzięli udział w warsztatach edukacyjnych, wycieczkach i konkursach. Organizatorzy zadbali o szereg atrakcji, m.in. plażowanie nad rzeką, ogniska, wizyty w aquaparku, filmowe wieczory, zwiedzanie Wisły i Żywca, piesze wycieczki górskie na Skrzyczne i Halę Boraczą oraz liczne zajęcia sportowe na świeżym powietrzu.

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Rodzina i Dziecko

 

ePUAP