Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie

WYJAZD INTEGRACYJNO-EDUKACYJNY NAD MORZE

Utworzono dnia 10.09.2018

W ramach realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie projektu „Mądry start - Dobre działania - Lepsze pokolenie” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VIII - Integracja społeczna, Działanie 8.1 Dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych (więcej o projekcie), w dniach 1-10 sierpnia 2018 roku, grupa 10 uczestników projektu w wieku 8-15 lat, uczestniczyła w wyjeździe integracyjno-edukacyjnym do miejscowości Łazy.

Łazy to miejscowość letniskowa położona nad brzegiem Bałtyku, między jeziorami Jamno i Bukowo. Teren Łazów jest objęty obszarem chronionego krajobrazu Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego, a sołectwo z wyjątkiem terenu zabudowanego wchodzi w skład obszaru Natura 2000 Jezioro Bukowo.

Uczestnicy wyjazdu wzięli udział w warsztatach edukacyjnych, wycieczkach, konkursach i zabawach. Organizatorzy zadbali o szereg atrakcji m.in. plażowanie nad morzem, ogniska, wizyty w aquaparku, filmowe wieczory, zwiedzanie Kołobrzegu i Darłowa, wycieczki nad Jezioro Jamno i do Mielna oraz liczne zajęcia sportowe na świeżym powietrzu.

 

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Rodzina i Dziecko

 

ePUAP