Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie

WEEKENDOWY WYJAZD INTEGRACYJNO-EDUKACYJNY DLA MŁODYCH MAM

Utworzono dnia 17.09.2018

W ramach realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie projektu „Mądry start - Dobre działania - Lepsze pokolenie” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VIII - Integracja społeczna, Działanie 8.1 Dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych (więcej o projekcie), w dniach 24-26 sierpnia 2018 roku, trzy uczestniczki projektu, które wychowują dziecko do 5 roku życia, wzięły udział w weekendowym wyjeździe integracyjno-edukacyjnym do Ośrodka „Ziemowit” w Jarnołtówku.

Jarnołtówek położony jest w Górach Opawskich, w dolinie Złotego Potoku, w pięknym leśnym otoczeniu, z niezwykle bogatą florą i fauną oraz rozwiniętą siecią szlaków turystycznych. Jego łagodny górski klimat zalicza się do najcieplejszych w Polsce.

Uczestniczki wyjazdu wraz z dziećmi wzięły udział w szkoleniu „Z dziećmi i dla dzieci – skuteczne metody komunikacji z dzieckiem”. Do dyspozycji mam i ich pociech był m.in. basen, sala zabaw oraz malownicze tereny spacerowe.

 

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Rodzina i Dziecko

 

ePUAP