Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie

WEEKENDOWY WYJAZD INTEGRACYJNO-EDUKACYJNY

Utworzono dnia 22.11.2018

W ramach realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie projektu „Mądry start - Dobre działania - Lepsze pokolenie” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VIII - Integracja społeczna, Działanie 8.1 Dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych (więcej o projekcie), w dniach 9-11 listopada 2018 roku, grupa 10 uczestników projektu w wieku 15-18 lat wzięła udział w weekendowym wyjeździe integracyjno-edukacyjnym do Ośrodka „Ziemowit” w Jarnołtówku.

Jarnołtówek położony jest w Górach Opawskich, w dolinie Złotego Potoku, w pięknym leśnym otoczeniu, z niezwykle bogatą florą i fauną oraz rozwiniętą siecią szlaków turystycznych. Jego łagodny górski klimat zalicza się do najcieplejszych w Polsce.

Uczestnicy wyjazdu wzięli udział w zajęciach z zakresu wolontariatu. Do ich dyspozycji była infrastruktura Ośrodka m.in. kryty basen oraz malownicze tereny spacerowe.

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Rodzina i Dziecko

 

ePUAP