Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie

To nie górę pokonujemy, lecz samych siebie

Utworzono dnia 14.05.2021

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie informuje o naborze do programu korekcyjno-edukacyjnego, pt. „To nie górę pokonujemy, lecz samych siebie”. 

Rekrutacja trwa do dnia 7 czerwca 2021 roku 

poprzez przesłanie wypełnionej deklaracji wyrażającej chęć wzięcia udziału w projekcie do tutejszego Centrum (druk deklaracji w załączeniu).

Uczestnikami programu mogą być: osoby samodzielnie zgłaszające się, osoby kierowane przez sąd, skazane za przestępstwo przeciwko rodzinie ze stwierdzeniem sprawstwa przemocy, korzystające z warunkowego zawieszenia wykonywania kary pozbawienia wolności, osoby kierowane przez organy ścigania objęte procedurą Niebieskiej Karty, osoby zobowiązane przez inne organy, instytucje i organizacje.

Realizacja programu przewidziana jest w okresie od czerwca do listopada 2021 roku, obejmuje 2  spotkania indywidualne oraz spotkania grupowe - 60 godzin. Dokładny termin i harmonogram zajęć grupowych zostanie ustalony z uczestnikami programu. Zajęcia odbywać się będą w grupie 15 osobowej w siedzibie tutejszego Centrum:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie, ul. Piastowska 33 A

W przypadku braku grupy osoby, które złożyły deklarację wyrażającą chęć wzięcia udziału w programie będą mogły korzystać z indywidualnych porad specjalistów w Ośrodku Interwencji Kryzysowej.

W przypadku niejasności prosimy o kontakt telefoniczny: 77 448 25 33.

ZAŁĄCZNIKI:

  • Deklaracja (doc)
    Utworzono dnia 14.05.2021, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Rodzina i Dziecko

 

ePUAP