Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie

POWSTRZYMAĆ PRZEMOC

Utworzono dnia 01.08.2022

Jest nam szalenie miło poinformować, że Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie uzyskało dofinansowanie z Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej na działania na rzecz ofiar przemocy w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” Edycja 2022r.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie informuje, że w ramach Programu Osłonowego „WSPIERANIE JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO W TWORZENIU SYSTEMU PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE” EDYCJA 2022r., który jest współfinansowany ze środków Powiatu Nyskiego oraz Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, od sierpnia bieżącego roku będzie realizować projekt: pn. POWSTRZYMAĆ PRZEMOC.

W projekcie „Powstrzymać Przemoc osoby zagrożone oraz doświadczające przemocy domowej będą mogły skorzystać z szeregu działań pomocowych, w tym:
- pomocy psychologicznej,
- pomocy terapeutycznej,
- poradnictwa prawnego, socjalnego, rodzinnego,
- zajęć grupy wsparcia,
- udziału w treningu umiejętności społecznych.

W ramach projektu zamierzamy zorganizować szkolenie podnoszące kompetencje osób z terenu powiatu nyskiego, które zawodowo zajmują sie przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie, jak również opracować powiatową diagnozę dotyczącą zjawiska przemocy.

 

ZAŁĄCZNIKI:

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Rodzina i Dziecko

 

ePUAP