Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie

Piknik

Utworzono dnia 12.07.2018


W dniu 8 lipca 2018 roku w godzinach 14.00-18.00 w parku przy kościele oo. Werbistów w Nysie odbył się Piknik propagujący ideę rodzicielstwa zastępczego.

   

Piknik zorganizowany został w ramach projektu „Mądry start - Dobre działania - Lepsze pokolenie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VIII - Integracja społeczna, Działanie 8.1 Dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych.

 

 

Na uczestników Pikniku czekały atrakcje, m.in. liczne konkursy z nagrodami, dmuchane zamki, malowanie twarzy, przejażdżka kucykiem, kiełbasa z grilla, zupa pomidorowa, wata cukrowa, owoce, słodycze, zimne i gorące napoje, a ponadto zainteresowani rodzicielstwem zastępczym mieli możliwość integracji i wymiany doświadczeń z funkcjonującymi na terenie powiatu nyskiego rodzinami zastępczymi.

 

 

Dzięki wsparciu ludzi dobrej woli mogliśmy osiągnąć zamierzony cel, czyli pokazać jak ważne jest rodzicielstwo zastępcze. Nad bezpieczeństwem czuwała jak zawsze niezawodna Maltańska Służba Medyczna.

 

Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy za rok.

Piknik propagujący ideę rodzicielstwa zastępczego 2018

Utworzono dnia 12.07.2018, 14:46

W dniu 8 lipca 2018 roku w parku przy kościele oo. Werbistów w Nysie odbył się Piknik propagujący ideę rodzicielstwa zastępczego.

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Rodzina i Dziecko

 

ePUAP