Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie

I MIEJSCE PCPR W NYSIE

Utworzono dnia 15.11.2022

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Państwowej Inspekcji Pracy pn. „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” w kategorii I – zakłady zatrudniające do 49 osób. Ze wszystkich zgłoszeń, aż 21 pracodawców zostało zakwalifikowanych do uczestnictwa.
W konkursie uczestniczyli pracodawcy, którzy uzyskali pozytywną ocenę stanu bezpieczeństwa i warunków pracy. Ze względu na różnorodność i skalę problemów związanych z zapewnieniem bezpiecznych warunków pracy w zakładach o różnej wielkości zatrudnienia, pracodawcy byli oceniania w trzech kategoriach:

I kategoria – zakłady pracy do 49 zatrudnionych
II kategoria – zakłady pracy od 50 do 249 zatrudnionych
III kategoria – zakłady pracy powyżej 249 zatrudnionych

Pracodawca POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W NYSIE zajął 1. miejsce w kategorii I.

Celem konkursu było promowanie pracodawców, którzy organizują pracę w sposób zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników oraz przestrzegają przepisów prawa pracy, w tym dotyczących legalności zatrudnienia. Konkurs buduje pozytywny wizerunek pracodawcy, dbającego o systematyczną poprawę stanu bhp.

Dnia 8 listopada 2022 roku w auli Politechniki Opolskiej w Opolu odbyła się uroczysta gala, podczas której uhonorowano pracodawców spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przestrzegających przepisów prawa pracy.

Gratulacje na ręce Dyrektora PCPR w Nysie Krystyny Wilisowskiej oraz całego zespołu złożył Andrzej Kruczkiewicz Starosta Nyski.

Więcej na stronie Państwowej Inspekcji Pracy <KLIKNIJ>

 

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Rodzina i Dziecko

 

ePUAP